Kategoriler
Evde beton Saksı Nasıl Yapılır?
30.05.2023
Silikon kalıplar, evde beton saksı yapmak isteyenler için harika bir seçenektir. Hem farklı şekiller ve desenlerle kişiselleştirilebilirler hem de betonun kalıptan kolayca çıkmasını sağlarlar. Bu makalede, silikon kalıplar kullanarak nasıl beton saksı yapabileceğinizi adım adım açıklayacağız. Kendi özgün beton saksılarınızı yapmaya başlamak için aşağıdaki talimatları takip edin.
Kokulu Mum Yapımı
24.05.2023
Kokulu mumlar evinizde hoş bir atmosfer yaratmanın yanı sıra rahatlamanıza da yardımcı olabilir. İşte temel adımlarıyla kokulu mum yapımı:
RTV-2 Kalıp Silikonu
29.01.2023
RTV-2 (Room Temperature Vulcanization) kalıp silikonları, malzeme kalıplama teknolojisi olarak kullanılan, yüksek esneklik ve dayanıklılık gösteren kalıplardır.
Kokulu Taş Nasıl Yapılır?
20.10.2018
Kokulu taşlar son dönemin en popüler ürünlerinden bir tanesi, hemen hemen her yerde karşımıza çıkıyor.Ev dekorasyonunda, düğün,kına,nişan,bebek doğum , mevlit hediyeliklerinde;,kapı süsü olarak kullanılabilen kokulu taşların kullanım alanları sınırları oldukça geniş. Yazımızda sizlere evinizde kolay şekilde kokulu taş yapımından bahsedeceğim.Kokulu taşları, sizler de evinizde kullanmak istiyorsanız sakın mağazalara yönelmeyin.Çünkü evinizde çok basit ve pratik bir şekilde kokulu taş yapabilirsiniz.El yapımı kokulu taş nasıl yapılır? Kullanma talimatımızı uygulayarak sizler de çok kolay bir şekilde renk renk, çeşit çeşit kokulu taşlar yapabilirsiniz...
Çekiliş
18.10.2018
Çoğu müşterimizin bildiği gibi elimizden geldiğince çok çekiliş yapmaya çalışıyoruz. Genellikle facebook adresimizden çekilişlere katılım koşulları çekiliş tarihinden en az 10 gün önce yayınlanmakta olup, çekilişlerimiz Öveçler Merkez Mağazamızdan canlı yayında yapılmaktadır. Bugüne kadar yapmış olduğumuz onlarca çekilişten bir çok müşterimiz birbirinden güzel ürünler kazanmıştır ve kazanmaya devam etmektedir. Siz hala bizden hediye kazanmadıysanız öncelikli olarak aşağıda linki verilen sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeli, çekiliş duyurularımızı kaçırmamalısınız. HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM
1 TL'ye Ürün Satışı Yapan Müşterilerimize Duyurudur
18.10.2018
'' 1 TL '' ye ürün yapan arkadaşlara duyurudur...