Kategoriler

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

 Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı veya eksik çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren (silikon kalıplar hariç) en geç 7 gün içerisinde(silikon kalıp ürünleri sipariş üzerine yapılan kişiye özel imalat nitelikte olduğundan ve kolaylıkla kopyalanabilir özellik taşıdığından istisnai ürün katagorisinde olup iade süresi teslim tarihinden itibaren en geç 1 gündür)  destek sayfamızdan veya 05439029966 whatsapp müşteri hattımızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecek, ürün içeriği eksik ise tamamlanarak gönderilecek veya ürün tedarik edilemiyorsa ücret iadesi yapılacaktır. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 7 günlük süre(silikon kalıplarda 1 gün) içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Alıcı siparişi üzerine imalatı yapılan (SİLİKON KALIPLAR), kopyalanma ve kötü niyet kapsamında bahsi geçen 7 günlük süreden muaf tutulmuştur. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.